Ogłoszenia Parafialne - 13.10.2019

1. Przeżywamy XXVIII Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym. Dziś obchodzimy XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie ojcostwa". Żywym pomnikiem św. Jana Pawła II jest fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia, która z ofiar zebranych w tym dniu organizuje stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. Po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszek na ten cel.

Ogłoszenia Parafialne - 06.10.2019

1. Przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym. Po każdej Mszy św. zbierane są ofiary do puszek na dzieła prowadzone przez Caritas Diecezji Sosnowieckiej.

2. Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 12.00 będziemy się modlić w intencji Seniorów z okazji trwającego IV Tygodnia Seniora. O godz. 17.50 zmiana tajemnic różańcowych.

Ogłoszenia Parafialne - 29.09.2019

1. Przeżywamy XXVI Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym.

2. Od wtorku rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. Wierni, którzy odmawiają różaniec w kościele, w domu lub w pobożnym stowarzyszeniu, mogą zyskać odpust zupełny. Należy jednak pięć dziesiątek odmówić w sposób ciągły i z modlitwą połączyć pobożne rozważanie tajemnic.

Ogłoszenia Parafialne - 22.09.2019

1. Przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane w ubiegłą niedzielę na tacę oraz za ofiary indywidualne na prace remontowe i potrzeby naszej Parafii. Niech Dobry Bóg błogosławi wszystkim darczyńcom.

Ogłoszenia Parafialne - 15.09.2019

1. Przeżywamy XXIV Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym. Jest to trzecia niedziela miesiąca, ofiary składane na tacę są przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszej Kolegiacie.

2. Dzisiaj o godz. 14.00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego.

Ogłoszenia Parafialne - 08.09.2019

1. Przeżywamy XXIII Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym. Na wszystkich Mszach św. Słowo Boże będzie głosi ks. Jarosław Piekarz, proboszcz Parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Łazach. Ofiary składane na są przeznaczone na budowę kościoła w tej Parafii.

Friday the 18th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©