Ogłoszenia parafialne 23.10.2016

1. Przeżywamy trzydziestą Niedzielę Zwykłą. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Ofiary składane dzisiaj na tace są przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

2. Zachęcamy do włączenia się w dzisiejszy Kiermasz Misyjny. Środki uzyskane z tego kiermaszu zostaną przekazane na szpital w Zambii. Od poniedziałku do piątku będziemy modlić się na różańcu w intencji misji - codziennie za inny kontynent świata. Koło Misyjne poprowadzi różaniec w poniedziałek o godz. 18.00. Zachęcamy też do obejrzenia wystawy misyjnej, która znajduje się w bocznej kaplicy. Dziękujemy tym wszystkim – Parafianom i uczniom SP nr 1 w Jaworznie, którzy włączyli się w akcję „Mały bucik dla czarnego brata". Akcja ta została zakończona 19 października.

Ogłoszenia parafialne 16.10.2016

1. Przeżywamy dwudziestą dziewiątą Niedzielę Zwykłą.

2. Jest to trzecia niedziela miesiąca, ofiary składane na tacę są przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszej świątyni.

3. Dzisiaj o godz. 14.00, Msza św. z udzieleniem sakramentu Chrztu Świętego.

Ogłoszenia parafialne 09.10.2016

1. Przeżywamy dwudziestą ósmą Niedzielę Zwykłą. Obchodzimy XVI Dzień Papieski. Temat tego dnia: „Bądźcie świadkami Miłosierdzia". Żywym pomnikiem św. Jana Pawła II jest fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia, która z ofiar zbieranych w ten dzień organizuje stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. Dzisiaj po Mszach Świętych zbieramy ofiary do specjalnych puszek na ten cel.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 dla młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 18.00.

Ogłoszenia parafialne 02.10.2016

1. Przeżywamy dwudziestą siódmą Niedzielę Zwykłą. Po Mszach świętych zbieramy ofiary do puszek na potrzeby diecezjalnej CARITAS.

2. Dzisiaj o godz. 17.50 zmiana tajemnic różańcowych.

Ogłoszenia parafialne 25.09.2016

1. Przeżywamy dwudziestą szóstą Niedzielę Zwykłą. Po Mszach Św. zbieramy ofiary na dożywianie dzieci w szkołach na terenie naszej parafii.

2. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy Rodziny, które gościły pielgrzymów ŚDM. Modlić będziemy się w ich intencji, dziękując za otwartość serca i prosząc o Boże błogosławieństwo.

Ogłoszenia parafialne 18.09.2016

1. Przeżywamy dwudziestą piątą Niedzielę Zwykłą. Jest to trzecia niedziela miesiąca, ofiary składane na tacę są przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszej świątyni.

2. Dziś po Mszę św. o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie i zapisy kandydatów do bierzmowania. Rodziców kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie 2 października po Mszy św. o godz. 16.00 w dolnym kościele.

Friday the 28th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©