Ogłoszenia Parafialne 22.10.2017

1. Przeżywamy XXIX Niedzielę Zwykłą. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na Papieskie Dzieła Misyjne.

2. Z racji Tygodnia Misyjnego od poniedziałku do piątku podczas modlitwy różańcowej modlić się będziemy w intencji misji – codziennie za inny kontynent świata. Zachęcamy też do obejrzenia wystawy misyjnej, która znajduje się w bocznej kaplicy.

Ogłoszenia Parafialne 15.10.2017

1. Przeżywamy XXVIII Niedzielę Zwykłą. W kościołach całej Polski odbywa się liczenie wiernych.

2. Dzisiejsza niedziela jest to trzecia niedziela miesiąca, ofiary składane na tacę są przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszej świątyni.

Ogłoszenia Parafialne 08.10.2017

1. Przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą. Obchodzimy XVII  Dzień Papieski pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją”. Żywym pomnikiem św. Jana Pawła II jest fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia, która z ofiar zebranych w tym dniu organizuje stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. Po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszek na ten cel.

Ogłoszenia Parafialne 01.10.2017

1. Przeżywamy XXVI Niedzielę Zwykłą. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszek na potrzeby CARITAS.

2. Dzisiaj o godz. 17.45 zapraszamy na nabożeństwo ze zmianą tajemnic różańcowych.

Ogłoszenia Parafialne 24.09.2017

1. Przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą. Po Mszach świętych zbieramy ofiary na dożywanie dzieci w szkołach na terenie naszej parafii.

2. W piątek, 29 września w liturgii przeżywać będziemy Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

Ogłoszenia Parafialne 17.09.2017

1. Przeżywamy XXIV Niedzielę Zwykłą. Jest to trzecia niedziela miesiąca, ofiary składane na tacę są przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszej Kolegiacie.

2. Dzisiaj o godz. 14.00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego.

Tuesday the 24th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©