Ogłoszenia parafialne 11.12.2016

1. Przeżywamy trzecią Niedzielę Adwentu zwaną Niedzielą „Gaudete". Źródłem radości jest Pan obecny wśród nas, a także zbliżające się święta Narodzenia Pańskiego. Od dnia 17 grudnia rozpoczyna się druga część Adwentu przeznaczona na bezpośrednie przygotowanie Kościoła do świętowania Narodzenia Pańskiego.

2. Przyszła niedziela 18 grudnia, to trzecia niedziela miesiąca, ofiary składane na tacę będą przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszej Kolegiacie.

Ogłoszenia parafialne 04.12.2016

1. Dzisiaj druga Niedziela Adwentu. Jest to dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. Po Mszach św. zbieramy ofiary na ten cel.

2. Również dzisiaj o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo ze zmianą tajemnic różańcowych.

3. Zapraszamy na Msze św. roratnie ku czci Najświętszej Maryi Panny. Sprawowane są codziennie o godz. 6.00. Dzieci zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

Ogłoszenia parafialne 27.11.2016

1. Przeżywamy pierwszą Niedzielę Adwentu, która rozpoczyna nowy rok liturgiczny i czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana.

2. Po Mszach Św. zbieramy ofiary na dożywianie dzieci w szkołach na terenie naszej parafii.

3. Zapraszamy na Msze św. roratnie ku czci Najświętszej Maryi Panny. Sprawowane są codziennie o godz. 6.00. Dzieci zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

Ogłoszenia parafialne 20.11.2016

1. Przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela w roku liturgicznym, a także patronalne święto Akcji Katolickiej. Na zakończenie każdej Mszy świętej, przed Najświętszym Sakramentem odmówimy Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, ofiary składane na tacę są przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszej świątyni.

Ogłoszenia parafialne 13.11.2016

1. Przeżywamy trzydziestą trzecią Niedzielę Zwykłą.

2. W Kościele w Polsce, przeżywamy dzisiaj VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. zbieramy ofiary dla prześladowanych chrześcijan w Iraku.

Ogłoszenia parafialne 06.11.2016

1. Przeżywamy trzydziestą drugą Niedzielę Zwykłą.

2. Dzisiaj o godz. 17.00 nabożeństwo ze zmianą tajemnic różańcowych.

Sunday the 11th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©