Ogłoszenia parafialne 31.01.2016

1. Dzisiaj czwarta Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

2. We wtorek, 2 lutego przeżywać będziemy święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu będą odprawione o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 17.00 i 18.30. W czasie Mszy świętych poświecimy świece. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Będziemy się modlić o nowe powołania do życia zakonnego i w intencji tych, którzy podjęli drogę życia konsekrowanego. W sposób szczególny pamiętajmy w naszych modlitwach o Siostrach Służebniczkach NMP, które posługują w naszej parafii. Po Mszach św. będziemy zbierać ofiary do puszek na wsparcie zakonów klauzurowych. W tym dniu Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.

Ogłoszenia parafialne 24.01.2016

1. Dzisiaj trzecia Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

2. Po Mszach św. zbieramy ofiary na dożywianie dzieci w szkołach na terenie naszej parafii.

3. Przypominamy, że w trakcie trwania Wizyty Duszpasterskiej – Kolędy, w godzinach popołudniowych Kancelaria Parafialna jest nieczynna.

Ogłoszenia parafialne 17.01.2016

1. Dzisiaj druga Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Przeżywamy trzecią niedzielę miesiąca, ofiary składane na tacę są przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszej Kolegiacie.

2. Dzisiaj o godz. 14.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu Chrztu Świętego.

3. Również dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Ogłoszenia parafialne 10.01.2016

1. Przeżywamy dzisiaj niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.

2. Za tydzień 17 stycznia, przeżywać będziemy trzecią niedzielę miesiąca, ofiary składane na tacę będą przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszej Kolegiacie.

Ogłoszenia parafialne 03.01.2016

1. Dzisiaj II Niedziela po Narodzeniu Pańskim.

2. W środę 6 stycznia przeżywać będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego. Po Mszach św. poświęcenie kadzidła i kredy. Ofiary składane na tace są przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny, który wspiera polskich misjonarzy.

Ogłoszenia parafialne 27.12.2015

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to dobra okazja do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich – na Mszy Św. o godz. 12.00 będziemy się modlić za małżonków przeżywających rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa.

2. Dzisiaj po Mszach Św. zbieramy ofiary na dożywianie dzieci w szkołach na terenie naszej parafii.

3. W czwartek 31 grudnia zakończenie starego roku. Zapraszamy wszystkich Parafian na Mszę Świętą i nabożeństwo dziękczynno – błagalne o godz. 17.00.

Saturday the 6th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©