Ogłoszenia Parafialne 14 kwietnia 2024 r.
III Niedziela Wielkanocna

1. Zapraszamy na nabożeństwa w naszej parafii o godz. 18.00, w środę Nowenna do MB Nieust. Pomocy, a w piątek do Miłosierdzia Bożego.
2. W związku z rozpoczynającym się dziś 16 Tygodniem Biblijnym, zachęcamy do osobistej lektury Słowa Bożego w naszych rodzinach, w domach, pamiętając, że Biblia ma moc umacniać naszą wiarę, nadzieję i miłość.
3. Spotkanie Koła Radia Maryja w poniedziałek, o godz. 17.00.
4. W środę, 17 kwietnia o godz. 10.00 na Rynku Głównym odbędzie Wojewódzki Konkurs Pocztów Sztandarowych oraz Wiedzy o Polskich Symbolach i Barwach Narodowych. Zapraszamy do obejrzenia tego patriotycznego wydarzenia.
5. We czwartek, o godz. 17.00 spotkanie Akcji Katolickiej.
6. Najbliższy piątek to trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy do adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie przez cały dzień w kościele dolnym.
7. W przyszłą niedzielę 21 kwietnia, o godz. 14.00, Msza Św. z udzieleniem sakramentu Chrztu Świętego. Katecheza przedchrzcielna w czwartek, 18 kwietnia o godz. 19.00 w kościele dolnym.
8. Najbliższa niedziela, to Niedziela Dobrego Serca dla Parafii. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy modlą się za naszą wspólnotę parafialną i którzy składają ofiary na potrzeby parafii i jej funkcjonowanie.
9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej zwłaszcza naszego pisma parafialnego „Święty Wojciech”. Zgodnie z zapowiedzią, dziś gazetkę będą rozprowadzać osoby niepełnosprawne ze wspólnoty Wiara i Światło. Dochód uzyskany ze sprzedaży, przeznaczony będzie na wakacyjny wyjazd dla tych osób.
10. Obchodzącym imieniny, urodziny, jubileusze w tym tygodniu składamy serdeczne życzenia. Chorych parafian pozdrawiamy i zapewniamy o modlitwie. Obecnym na Mszy Świętej Parafianom i Gościom, życzymy, aby Zmartwychwstały Chrystus oświecał swoim słowem, każdy dzień naszego życia.