Wolontariusze, rodziny goszczące pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży, uczestnicy Wieczorów Uwielbienia (Grupa MT5,7) śpiewają kolędę "Przybieżeli do Betlejem pasterze" i składają życzenia pielgrzymom z Ghany i USA.

"To były piękne dni, po prostu piękne dni..." jak dobrze, że kalendarz zna takie daty! Daty papieskich pielgrzymek i Światowych Dni Młodzieży – spotkań, które pozostawiają w pamięci niezatarty ślad, pomimo upływu lat.

Prezentujemy wspomnienia ŚDM p. Aleksandry Talowskiej i Marty Faron.

Błogosławiony papież Paweł VI mówił, że wszystko zobowiązuje nas do wdzięczności. 25 września, podczas uroczystej Eucharystii, modliliśmy się za rodziny, które gościły w swoich domach pielgrzymów ŚDM z Ghany oraz ze Stanów Zjednoczonych.

Miał być grill, ale pogoda pokrzyżowała plany. Zamiast kiełbaski było ciastko i kawa... W sobotę, 17 września odbyło się spotkanie parafialnych wolontariuszy ŚDM.

Od zakończenia ŚDM minął już tydzień, a od pobytu ich uczestników w naszej Parafii pół miesiąca. Ciągle jednak są żywe wspomnienia tamtych dni. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Brzegi pod Wieliczką stały się miejscem czuwania i Mszy Posłania Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. To tutaj papież Franciszek ogłosił miejsce kolejnych ŚDM.