Opiekunem grupy jest ks. Paweł Łajca, a prowadzącym p. Elżbieta Łazowska. Akcja Katolicka spotyka się w III czwartki miesiąca, o godz. 17.00 w sali nr 3. 

Opiekunem biblioteki jest Irena Walasek. 

Opiekunem duchowym chóru jest ks. Paweł Szczepanik.

Opiekunem dwóch kręgów Domowego Kościoła jest ks. Paweł Szczepanik a jednego kręgu jest ks. Tobiasz Mazur. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w różnym terminie po ustaleniu z parami skupionymi w kręgu.

Opiekunem wspólnoty jest ks. Tobiasz Mazur. Spotkania odbywają się w II środę miesiąca o godz. 17.00 w salce w dolnym kościele.

Opiekunem wspólnoty jest ks. Artur Pęksa. Zbiórki odbywają się w soboty w sali ministranckiej nr 4 w dolnym kościele. Kandydaci o 10.00, a starsi ministranci i lektorzy o 11.00. Więcej w filmie "Promo LSO - Kolegiata Jaworzno", który prezentujemy poniżej.

Opiekunem wspólnoty jest ks. Marcin Warta. Spotkania odbywają się w każdą środę po Mszy św. wieczornej (wyjątek -  III piątek miesiąca, kiedy jest adoracja).

Opiekunem Grupy Charytatywnej jest ks. Artur Pęksa, a prowadzącym Stanisława Pierzchała. Grupa spotyka się w III wtorki każdego miesiąca o godz. 17.00

Prowadzącym jest p. Maria Kramarczyk.

Spotkania Oazy młodzieżowej odbywają się w piątki o godz. 19:00. Opiekunem jest ks. Mateusz Stanek.

Opiekunem wspólnoty jest ks. Paweł Szczepanik. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.00 w salce w dolnym kościele.

Opiekunem wspólnoty jest ks. Tobiasz Mazur. Spotkania odbywają się w I wtorek miesiąca o godz. 17.00 w salce nr 3 w dolnym kościele

Wspólnota Franciszkańskiego Zakonu Świeckich przy naszej parafii została erygowana 23.02.2020r. Pieczę nad naszą wspólnotą sprawują Ojcowie Franciszkanie z Prowincji OFM Katowice-Panewniki. Do FZŚ może należeć pełnoletni katolik, żyjący w łączności z Kościołem, który pragnie zachowywać Ewangelię Pana Naszego Jezusa Chrystusa, naśladując św. Franciszka z Asyżu. Mogą to być osoby stanu wolnego: kawaler, panna, wdowiec, wdowa lub osoby żyjące w związku sakramentalnym. Spotkania odbywają się w każdą IV Środę miesiąca o godz. 16.30 w salce nr 3 w dolnym kościele. Opiekunem wspólnoty jest ks. Tobiasz Mazur.

Opiekunem wspólnoty jest ks. Paweł Szczepanik. Spotkania odbywają się w II sobotę miesiąca od 15:00 do 18:00 w sali ks. Kowalczyka.

Opiekunem jest ks. Paweł Łajca. Wspólnota prowadzi w pierwsze czwartki miesiąca adorację i różaniec w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii. Adoracja rozpoczyna się w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17.30. Koordynatorem wspólnoty jest pani Renata. 

Koła Żywego Różańca gromadzą siostry i braci, którzy codziennie rozważają jedną, tę samą tajemnicę przez cały miesiąc. Zmiana tajemnic różańcowych następuje w pierwszą niedzielę miesiąca na nabożeństwie o godz. 15.30 (wyjątki w wakacje). Na czele każdego Koła stoi Zelatorka lub Zelator, którzy mają spotkania ze swym opiekunem - ks. Tobiaszem Mazurem w II piątek miesiąca o godz. 17.00 w sali nr 3. W ramach tych spotkań co jakiś czas mają miejsce projekcje filmów religijnych (przeważnie o godz. 16.30).