Już po raz siedemnasty jako dziecięca wspólnota udaliśmy się spod Kolegiaty do naszej najukochańszej Matki - Królowej Polski. Pojechaliśmy tam, aby otworzyć drzwi swojego serca dla Pana Jezusa, aby pokazać całemu światu Jego wielką miłość do nas i nas do Maryi i Jej Syna, Pana Jezusa. Pojechaliśmy, by przez modlitwę różańcową wypraszać łaski dla nas, naszych rodzin, parafii i miasta.

Spotkanie z założycielką Podwórkowych Kół Różańcowych - Madzią Buczek, mimo nie bardzo sprzyjającej pogody, było bardzo radosne. Koncert „Armii Dzieci" oraz ks. biskupa Antoniego Długosza rozgrzewał nasze serca. Eucharystia i skierowana do nas homilia ks. biskupa Antoniego umocniła nas w przekonaniu, że mamy się stać prawdziwymi apostołami Pana Jezusa i Jego Matki.

Dziękujemy osobom, które pomogły nam w tym, byśmy mogli, jak co roku, uczestniczyć w tym . Są to: pan radny Marek Migas, Biuro Radia Maryja i pani Bogusia, która zatroszczyła się o to, byśmy promowali naszą Parafię, dzięki wykonanemu przez nią banerowi.