Ogłoszenia Parafialne 3 lipca 2022 r.
XIV Niedziela Zwykła

1.W kalendarzu liturgicznym: w środę (6 lipca) wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w piątek (8 lipca) wspomnienie św. Jana z Dulki.

2. Przypominamy, że obowiązuje wakacyjny porządek Mszy świętych. W niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00, natomiast w dni powszednie nie ma Mszy św. o 8.00.

3. W tym tygodniu przypada: Pierwszy Czwartek miesiąca. O godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji księży i sióstr pracujących w naszej parafii i o nowe powołania kapłańskie i zakonne, a po niej o 18.30 Msza Święta w tej intencji.

4. w Sobotę, 16 lipca nasza Parafia serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym św. Michała Archanioła. Jak zwykle trasa jest zaplanowana z myślą o dzieciach i dorosłych. Udział w rajdzie po rejestracji na stronie MCKIS w Jaworznie. Obowiązuje limit miejsc. Szczegóły na plakacie w gablotach przy wyjściu. Na uczestników czeka posiłek i konkursy z nagrodami. Promujemy jazdę w kasku.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” m.in. jak postąpić, jeśli nie ma możliwości uczestniczenia we Mszy św. w niedzielę podczas wakacji, a w „Niedzieli” m. in. jak spędzić wakacje na rowerze.

6. Obchodzącym imieniny, urodziny, jubileusze w tym tygodniu składamy serdeczne życzenia. Chorych parafian pozdrawiamy i zapewniamy o modlitwie. Tym, którzy rozpoczynają letni wypoczynek życzymy udanych wakacji, umocnienia sił fizycznych i duchowych. Nie zapominajmy, gdziekolwiek byśmy nie byli, o niedzielnej Mszy świętej!!! Szczęść Boże!!!