1. Przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu w naszej świątyni Msze święte są odprawiane jak w każdą niedzielę. W związku z ograniczeniami pandemicznymi nie będzie Mszy św. i procesji na Cmentarzach: Pechnickim i Wilkoszyńskim. Msza św. i wypominki za zmarłych spoczywających na Cmentarzu Pechnickim będą w kościele o godz. 16.00.

1. Przeżywamy uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na Papieskie Dzieła Misyjne.

2. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwa Różańcowe w naszej świątyni: dzieci (oprócz soboty) o godz. 17.00, a młodzież i dorosłych o godz. 18.00.

1. Przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym. Jest to trzecia niedziela miesiąca, ofiary składane na tace są przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszej świątyni.

2. Dzisiaj o godz. 14.00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chrztu Św.

1. Przeżywamy XXVIII Niedzielę Zwykłą. Obchodzimy dzisiaj 20. Dzień Papieski pod hasłem: „Totus Tuus!". Żywym pomnikiem św. Jana Pawła II jest fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia, która z ofiar zebranych w tym dniu organizuje stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. Dlatego też po każdej Mszy św. zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na ten cel.

1. Przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą. Po każdej Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na dzieła Caritas Diecezji Sosnowieckiej.

2. Dzisiaj o godz. 17.50 zmiana tajemnic różańcowych.

1. Przeżywamy XXVI Niedzielę Zwykłą.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane w ubiegłą niedzielę na tacę na prace remontowe i potrzeby naszej Parafii. Dziękujemy również za ofiary złożone na pomoc poszkodowanym w Bejrucie i na utrzymanie miejsc świętych w Ziemi Świętej. Niech Dobry Bóg błogosławi wszystkim darczyńcom.